M-G8

Sterownik polowy M-G8 przeznaczony jest do realizacji automatyk, zabezpieczeń, sterowania, pomiaru, rejestracji i nadzoru pól rozdzielczych średnich i niskich napięć. M-G8 posiada wiele unikalnych cech takich jak: wbudowane autonomiczne zabezpieczenie nadprądowe I>>>, wewnętrzny UPS, zabezpieczenia łukoochronne ze stałym nadzorem torów światłowodowych, współpraca z przekładnikami prądowymi CR/CRR i napięciowymi małej mocy UR oraz wiele innych.

Nowością, jeśli chodzi o sterowniki polowe, jest integracja M-G8 z sensorami pomiaru temperatury AST-05 i temperatury wilgotności ASTH-01, przeznaczonymi do montażu w strefie napięcia niebezpiecznego. Autonomiczne sensory pomiaru temperatury podejmują pracę od 3A prądu przepływającego przez mierzony obiekt (np. szyna SN lub głowica kablowa SN) i komunikują się bezprzewodowo ze sterownikiem polowym.

Sterownik polowy M-G8 został zaprojektowany tak by zapewnić wygodę obsługi i eksploatacji. Oprogramowanie narzędziowe ELF umożliwia tworzenie logik pracy urządzenia, konfigurację i parametryzację sterownika oraz pobieranie z niego rejestratów zakłóceń jak i ich przeglądanie.

Urządzenie wyposażone jest w aplikację współpracującą z systemami Windows oraz Android, służącą do przejmowania roli panelu operatorskiego przez urządzenia mobilne czy komputery przenośne. Pozwala to na znaczną poprawę jakości pracy personelu technicznego na obiektach elektroenergetycznych.

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij