MUPASZ 710 PLUS

 

MUPASZ 710 plus jest 7. generacją sterownika polowego, który został opracowany w ITR. Popularność na rynku krajowym jak i zagranicznych zdobył niezawodnością, ergonomią obsługi, intuicyjnym interfejsem użytkownika oraz możliwością łatwego dostosowania do indywidualnych potrzeb odbiorców. Połączenie zaawansowanych technologii elektronicznych i teleinformatycznych, inteligentnych rozwiązań w dziedzinie elektroenergetyki oraz czynników ekonomicznych spowodowało, że jest liderem na rynku w swojej klasie. Jedną z najistotniejszych cech funkcjonalnych urządzenia jest jego uniwersalność, która pozwala na jego stosowanie w każdym miejscu na świecie. Może współpracować z sieciami o częstotliwości 50/60 Hz.

Jakość sterownika potwierdzają:
  • bogaty zestaw funkcji zabezpieczeniowych;
  • zaimplementowany mechanizm projektowania i obsługi logiki użytkownika;
  • wbudowane aplikacje diagnostyczne;
  • wysoki poziom bezpieczeństwa eksploatacji w szerokim zakresie temperatur;
  • trójjęzyczny interfejs użytkownika.

MUPASZ 710 plus współpracuje z aplikacją ELF służącą do projektowania indywidualnej logiki pracy pola, parametryzacji zabezpieczeń, konfiguracji, odczytu pomiarów, zdarzeń oraz kontroli pracy urządzenia w trybie serwisowym.

Interfejs
Instrukcja użytkowania
Specyfikacja techniczna
Algorytmy
Certyfikat IEC 61850
   
Oprogramowanie
opis 1
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij